Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Plastik Kasa Üretimi Ve Plastik Sanayisi            

 
Plastik kasa üretiminde kullanılan yapılan plastik ürünleri sanayisinin başlangıcı olan 1868 yılından sonra sektöre ait önemli gelişmeler olmasa da, 1925 yıllarından sonra bu sektör önemli gelişmeler yaşamış ve hayatımıza yön veren, kolaylık sağlayan birçok ürünün üretildiği temel endüstriler arasında yer almıştır.

Plastik kasa fiyatları ve modelleri, sıfır atık projesinde yani geri dönüşüm işlemlerinde de de etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Sıfır atık sektöründe bu kasalar, metal ve plastik kova modelleri şeklinde de üretilmektedir. Ancak plastik modeller metal kova ve metal çöp konteynerlerinden daha çok tercih edilmektedir.

Sektörde özellikle de sanayi kasası tüm bu gelişimlerden nasibini almış ve plastikten üretilen kasa modellerine ihtiyaç artmıştır. Fiyatları uygun ve güvenilir olan, geri dönüşüm açısından da çevreye duyarlı bir ürün durumunda olan plastik malzemelere olan talebin giderek artacağı öngörülmektedir.

 

Modelleri Ve Tercih Edilme Sebepleri

 
Plastik kasaların fiyatları her bütçeye göre uygun, çeşitleri oldukça fazla ve amaca yönelik olarak ta kullanımı pratiktir. Bunlara örnek vermek gerekirse;

I.            Duvarları delik kasalar, tabanları delik kasalar

II.            Duvarı delik, tabanları kapalı olan kasalar

III.            Kapalı tip üretilen sanayi kasaları

IV.            Sebze ve meyve kasaları

V.            Speratörlü içecek kasaları

VI.            Genel amaçlı kasalar


Yukarıda çeşitleri belirttiğimiz modelleri ile çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu kasa ürünleri,  dünya çapında kullanıma sahiptir. Pratikliği, hafifliği ve kolay taşınabilir olması gibi avantajları ile de çok tercih edilmektedir. Bir başka tercih edilme sebebi de iç içe geçerek kolayca depolanma ve istif edilebilmeleridir ki bu şekilde çok az yer kaplarlar. Ayrıca temizlikleri de çok kolaydır.

Tüm bunların yanı sıra personel güvenliği açısından da çok önemlidir. Düşmeleri durumunda hem çevreye zarar vermezler hem de kırılarak ek maliyet oluşturmazlar.

 

Teknik Konteyner, Üretimde Lider Firma

 
Plastik kasalarımız, genellikle taşıma ve depolama alanlarında kullanılan bir ürün olup firmamız hem üretimini hem de imalatını yapmaktadır. Ve istenilen ölçü ve ebatlarda üretim gerçekleştirip müşterilerimizi memnun etmeyi hedefleyen ve aynı zamanda kaliteli işçiliğimizle hem üretimde hem de satış konusunda Türkiye’de lider firmalar arasına girme yolunda gayret sarf etmekteyiz. Üretmiş olduğumuz malzemelerimizi gıda taşımacılığına uygun olarak üretirken, bazı modellerimizde tekerlekli kasa üretiminde müşterilerimizin iş yükünü daha da hafifletmek için çalışmaktayız.

Kasa siparişi, üretimi, satışı denildiği zaman bu alışıveriş zincirinde ilk akla gelecek firma Teknik Konteyner olmaktadır. Bunun en önemli nedeni Teknik Konteyner’in imalatını yaptığı ürünler ile plastik kasa üreten firmalar arasında hem dürüst hem kaliteli üretim yapan hem de zaman yönetiminde başarılı bir firma olarak bir adım öne çıkmasıdır. Detaylı olarak ifade edecek olursak firmamızın diğer firmalara oranla daha ön plana çıkma sebepleri şu şekilde sayılabilir:

İhtiyaca yönelik ve doğru hizmet sunma politikası
Aldığı siparişleri vaktinde teslim ederek müşterilerimizle aramızda gelişen güven duygusu
Her ihtiyaca yönelik farklı malzeme ile ve farklı ölçülerde ürünler imal edebilme başarısı
Piyasayı takip ederek müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği yeniliklere yönelik ürünler üretmesi
 

Müşterilerin her zaman halklı olmasından ziyade “Müşteriye karşı her zaman dürüst olunmalıdır!” ilkesini kendisine düstur edinmesi gibi özellikler bakımından bu sektörde plastik kasaların üretimini yapan firmalar arasında firmamız, oldukça önemli bir yere sahip olmakta ve diğer firmaların arasında kolayca sıyrılıp ön plana çıkmaktadır. Amacımız hiçbir zaman günü kurtarmak olmadığı için müşterilerimizle ilişkilerimiz her zaman geleceğe dönük ve uzun süreli olmaktadır.”